ZEMOS a.s.

Zemědělská společnost ZEMOS a.s. hospodaří na ploše 5 313 hektarů zemědělské půdy v 7 katastrálních územích okresů Brno venkov a Břeclav. V rostlinné výrobě pěstuje řepku ozimou, pšenici ozimou, jarní ječmen, slunečnici, kukuřici a krmné plodiny. V živočišné výrobě společnost chová 1220 kusů dojných krav, 250 kusů býků ve výkrmu a 1400 kusů mladého skotu.

Mezi hlavní produkty patří potravinářská pšenice, krmná pšenice, semeno řepky a slunečnice, kukuřice, osivo jarního ječmene, dále pak mléko či hovězí maso.

Společnost ZEMOS a.s. též provádí služby v zemědělství, mezi něž patří setí plodin, postřik porostů, sklizeň obilovin, práce v dopravě nebo práce autojeřábem.

Společnost ZEMOS a.s. převzala v září 2015, na základě projektu vnitrostátní fúze hospodaření nad BPS ve Velkých Němčicích. BPS má výkon 1 MWh a do provozu byla uvedena v listopadu 2012.

Sdělujeme našim zákazníkům, že s platností od 1.3.2017 budeme evidovat tržby podle zákona 112/2016 Sb., o evidenci tržeb (EET). Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Produkty

  • Komodity rostlinného původu - Obiloviny, Olejniny
  • Osiva - Obiloviny
  • Krmiva a krmné komponenty - Pícniny a objemná krmiva
  • Komodity živočišného původu - Mléčný skot, Jateční býci

Působnost společnosti

  • Česká republika

Kontakt

ZEMOS a.s.

Zemědělství
Jízdárenská 493, 69163 Velké Němčice, Česká republika
IČ: 63470381

E-mail: zemos@zemos.cz
Telefon: +420519305107
Web: zemos.navos-km.cz

Volné pracovní pozice

Dojička
Pro oblast
Pracovník živočišné výroby/ošetřovatel skotu
Pro oblast jihomoravský kraj

Důležité informace